رد کردن لینک ها

زمان همایش

دوازدهمین همایش دانشجویی تازه‌های علوم بهداشتی کشور، با شعار

«دانشجوی خلاق، کلید توسعه سلامت»،

۱۱ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸ به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی  دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دوازدهمین دوره همایش دانشجویی تازه های علوم بهداشتی کشور، با شعار «دانشجوی خلاق، کلید توسعه سلامت» در پنج محور اصلی مهندسی بهداشت حرفه‌ای و ایمنی کار، آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت، مهندسی بهداشت محیط،ارگونومی و سلامت در بلایا، و اپیدمیولوژی روز چهارشنبه مورخ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ برگزار می‌شود.

در دوازدهمین همایش دانشجویی تازه‌های علوم بهداشتی کشور جدیدترین مباحث و موضوعات مرتبط با رشته‌های حوزه بهداشت (بهداشت حرفه‌ای، بهداشت محیط، بهداشت عمومی، اپیدمیولوژی، مدیریت خدمات بهداشتی، آموزش بهداشت و …) مطرح می‌شود و در کنار مقالات علمی (سخنرانی و پوستر)، شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناوری فعال در زمینهٔ علوم بهداشتی در سراسر کشور نیز فرصت ارائه خدمات، توانمندی‌ها و قابلیت‌های خود را دارند.

هیئت‌رئیسه همایش، در راستای هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن دوازدهمین دوره‌ این همایش از تمامی متخصصان، صاحب‌نظران، اعضای هیئت‌علمی دانشگاه‌ها و دانشجویان و همچنین شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناوری دعوت به عمل می‌آورند، تا با حضور و شرکت در همایش در احیا و اعتلای جایگاه رشته‌های حوزه بهداشت در کشور تأثیرگذار باشند.

بزرگترین گردهمایی دانشجویان علوم بهداشتی کشور

در یازدهمین دوره این همایش که در  ۲۱ اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۷ برگزار شد، تعداد ۸۲۱ مقاله از ۳۳ استان کشور به همایش ارسال شد و درمجموع ۶۶۰ نفر از فعالان و دانشجویان حوزه علوم بهداشتی از سراسر کشور در این همایش شرکت داشتند.

مقالات این همایش در سه مرحله توسط متخصصین رشته‌های بهداشت، داوری و درنهایت به‌صورت پوستر یا سخنرانی ارائه می‌شود.

مهلت  دریافت چیکده مقالات این همایش، 20 فروردین 98 به پایان می‌رسد و گواهی این همایش همراه با امتیاز بازآموزی توسط معاونت پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی صادر می‌شود.

 

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت همایش دانشجویی تازه‌های علوم بهداشتی کشور اینجا مراجعه کنند.

شاید دوست داشته باشید

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه