رد کردن لینک ها

راهنمای شرکت در همایش


دبیرخانه دوازدهمین همایش دانشجویی تازه های علوم بهداشتی کشور

 

به استحضار شرکت کنندگان محترم می رساند لطفا جهت تسهیل روند ثبت نام و آگاهی از موارد موجود موارد زیر را مطالعه بفرمائید

به استخصار کلیه متقاضیان شرکت در دوازدهمین همایش دانشجویی تازه های علوم بهداشتی کشور میرساند، شرایط شرکت در در بخش های مختلف همایش به شرح ذیل می باشد.

مخاطب: مخاظب همایش تازه های علوم بهداشتی کشور کلیه دانشجویان، اعضای هیئت علمی، کارمندان، علافه مندان به حوزه علوم بهداشت و پژوهشگران این حوزه می باشند و هیچ محدودیتی وجود ندارد.

نوع شرکت: هر یک از متقاضیان می توانند به یا چند حالت زیر در همایش شرکت کنند
1- حضور آزاد: شرکت در پنل های همایش و استفاده از سخنرانی ها و پوستر های ارائه شده در همایش برای متقاضیانی که مقاله ندارند. (همراه با گواهی)( در حال ثبت نام…)جزئیات بیشتر در صفحه اصلی سایت.

2- حضور در کارگاه ها و سمپوزیوم: شرکت در دوره ها و کارگاه های ارائه شده در همایش ( همراه با گواهی) ( شروع ثبت نام بعد از اعلام اولیه نتایج مقالات)
3- حضور به صورت ارائه مقاله یا مقالات: پژوهشگران با ارسال مقالات خود میتوانند در به صورت تخصصی در یک یا چند پنل تخصصی همایش شرکت کنند. ( درحال ثبت نام… )
4- همکاری با همایش به عنوان داور: متقاضیان محترم میتوانند از طریق پنل داوران همایش، جهت ارسال رزومه خود برای همکاری در بخش داوری اقدام نماییند. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید ( ثبت نام تمام شد. )
5- همکاری به بخش رابطین علمی همایش: دبیرخانه همایش ار سراسر دانشگاه های علوم پزشکی کشور به نمایندگی یک رابط می پذیرد. اطلاعات بیشتر از طریق کانال تلگرام همایش به نشانی https://t.me/tazeha_12 ( به همراه اعطای گواهی ) ( ثبت نام تمام شد.)
6- همکاری در بخش اجرایی همایش: متقاضیان محترم میتوانند جهت همکاری در امور اجرایی روز همایش با شماره تلفن 86 70 808 0903 تماس بگیریند. ( همراه با اعطای گواهی ) ظرفیت محدود!( ثبت نام تمام شد. )

توصیه میشود کسانی که متقاضی شرکت در بخش ارسال مقالات هستند، در اولین فرصت پروفایل کاربری خود را فعال کنند. سپس طبق مهلت زمانی اعلام شده در خصوص ارسال چکیده مقالات، میتوانند به مرور مقالات خود را بارگزاری نمایند. 

هزینه همایش به ازای هر نفر با تعداد نامحدود مقاله، 30 هزار تومان میباشد و پرداخت هزینه بعد از اعلام نتایج داوری مقالات خواهد بود. ( هزینه شامل هزینه های یک روز کامل همایش، پک هدیه، صدور گواهی و  پذیرایی همایش میباشد.)
بنا به تصمیم دبیرخانه، کلیه کارگاه ها و سمپوزیوم همایش به صورت رایگان و به همراه گواهی معتبر برگزار خواهد شد.( اعلام و ثبت نام کارگاه ها به زودی…)

مزایای همایش:

1- نمایه شدن مقاله در سایت سیویلیکا ( در صورت پذیرش نهایی )
2- ارائه گواهینامه شرکت در همایش برای هر مقاله
3- امکان چاپ مقالات برتر در مجلات معتبر تحقیقات و فناوری (بعد از تایید هیات داوران).
4- اهدای جوائز نفیس به مقالات برتر.
5- شرکت در پنل های سخنرانی و استفاده از مباحث مطرح شده در سخنرانی و پوستر.
6- استفاده و بهره مندی از هدیه و پکیج همایش.
7- آشنایی با چهره های برتر علمی ملی.
8- امکان احراز اصلالت گواهی های صادر شده از طریق سامانه سایت VCERT.IR برای کلیه گواهی های مقالات
9- دریافت گواهی نامه برای متقاضیان حضور آزاد.
10- شرکت در کارگاههای آموزشی و سمپوزیوم همایش ( به همراه گواهی )
11- امکان ثبت نام بصورت حضوری (فقط برای بخش حضور آزاد)
12- صدور گواهینامه پذیرش مقالات به دو زبان فارسی یا انگلیسی به تعداد هر مقاله برای همه نویسندگان ( به ازای هر مقاله فقط یک گواهی صادر میشود که نام تمامی نویسندگان در آن ذکر شده است)
13- امکان مشکارت امور در همایش از طریق اپلیکیشن همایش
برنامه زمانی همایش

چگونه در همایش ثبت‌ نام  کنم ؟

قبل از هر چیز از بروز بودن مرورگر خود مطمئن باشید تا در حین ثبت نام دچار مشکل نشوید.

جهت شرکت در هر یک از بخش های همایش، می باید حتما در پنل کاربری (کنترول پنل کاربران)  همایش ثبت نام کنید. هر فردی که میخواد در همایش شرکت کند باید یک پنل کاربری داشته باشد و امکان ثبت نام دو یا جند نفر از طریق یک پنل کاربری امکان پذیر نیست.  به عنوان مثال شما مقاله ای را ثبت کرده اید که 5 نویسنده دارد، سرپرست مقاله میتواند با ثبت مقاله و همچنین ثبت نام تمامی نویسندگان مقاله، مقاله مورد نظر را در همایش شرکت بدهد و خود بعد از پرداخت هزینه همایش به عنوان فرد ارائه دهنده در همایش حضور یابد. اما در صورتی که سایر نویسندگان این مقاله، قصد حضور در همایش را دارند، میباید به صورت جداگانه  در بخش حضور آزاد ، ثبت نام کنند و بعد از پرداخت هزینه همایش ( در بخش خدمات پنل کاربری ) به نوعی به عنوان متقاضی حضور آزاد در همایش شرکت کنند.

بخش ارسال مقاله: برای ارسال مقاله یا مقالات خود بعد از ثبت نام فرم ثبت نام همایش ، برای ایمیل شما یک لینک فعال سازی ارسال میشود. ( توجه داشته باشید ممکن است ایمیل فعال سازی به بخش spam صندوق ایمیل شما ارسال شود) بعد از فعال سازی حساب کاربری وارد محیط کاربری خود میشود.
جهت ارسال مقاله بعد از کلیک بر روی  گرینه ارسال مقاله میتوانید طبق توضیحات موجود در حاشیه پنل کاربری نسبت به ارسال چکیده مقالات خود اقدام فرمایید.به صورت کلی دبیرخانه چهار فایل به ازای هر مقاله در حین داوری مقالات میخواهد.
الف: قبل از شروع داوری:
1- فایل چیکده مقالات ( بدون نام نویسنده یا نویسندگان)
ب: بعد از اعلام نتایج اولیه داوری:
2- فایل پوستر و یا پاورپوئینت مقاله (در صورت تایید مقاله جهت ارائه به صورت پوستر یا سخنرانی)
3 قایل چکیده مقالات ( با نام نویسنده یا نویسندگان )
4-فایل اصل مقاله ( در صورت درخواست دبیرعلمی همایش)
– رعایت الگوی همایش الزامی میباشد و پژوهشگران میبایست چکیده مقالات خود را به در فایل الگو همایش پیاده سازی کنند و ارسال نمایند.
– جهت دانلود فایل الگوی همایش برای چکیده مقالات کلیک کنید.
  فابل الگوی چکیده مقالات فارسی
  فایل الگوی چکیده مقالات انگلیسی
تصویر نمونه الگوی همایش
مراحل داوری مقالات به شرح ذیل می باشد.

نکات مربوط به ارسال و داوری مقالات
1- ارسال اصل مقاله الزامی نیست و فقط در صورتی که از سمت دبیرخانه همایش خواسته شود نیاز به ارائه آن میباشد.
2- هر فرد میتواند یک یا چند مقاله به ازای یک یا چند پنل تخصصی همایش ارسال نماید و محدودیتی وجود ندارد.
3- در صورتی که مقاله شما در حال داوری در همایش مشابه دیگری میباشد، ارسال همزمان آن به همایش مانعی ندارد.
4- به ازای هر مقاله فقط یک گواهی صادر میشود.
5- چاپ پوستر توسط هر فرد در قالب و ابعاد ارائه شده و ارسال آن در سایت و به همراه داشتن پوستر چاپ شده در روز همایش الزامی است.
6- در صورت عدم ارائه پوستر در همایش گواهی برای مقاله مربوطه صادر نمیشود.
7- هر فرد میتواند به نمایندگی از تمام مقاله هایی که نام او در بخش نویسندگان مقاله ذکر شده جهت ارائه به همایش حضور پیدا کند. ( به عبارتی امکان ارائه مقاله از طریق افرادی به جز نویسندگان مقاله وجود ندارد)
8- هزینه ثبت نام به ازای یک یا چند مقاله ثابت است و لازم نیست به ازای چند مقاله ، چند برابر هزینه بدهید. ( هزینه های همایش به ازای فرد تعیین میشود و  هر فردی که بخواهد به عنوان سرپرست، نویسنده همراه، حضور آزاد و… در همایش شرکت کند باید پرداخت هزینه داشته باشد.)
9- صبح روز همایش حضور و غیاب صورت میگیرد و در صورت عدم حضور متقاضیان جهت ارائه، گواهی صادر نخواهد شد.
10- اعظای گواهی انتهای روز همایش و بعد از اختتامیه می باشد و به هیچ وجه زودتر از زمان مقرر، گواهی داده نخواهد شد.
11- پژوهشگرانی که مقالات آنها به صورت پوستر پذیرفته می شود. موظف هستند نسیت به چاپ پوستر مقاله خود در قالب الگوی همایش ( از اینجا دانلود کنید) اقدام فرماییند و با خضور در همایش و نصب پوستر در محل های مشخص شده با توجه به کدمقاله هر فرد، مقاله خود را ارائه دهند.
12- داوری پوستر های همایش قبل از همایش صورت میگیرد و در روز همایش امتیازات داوران با امتیازات داده شده به هر پوستر توسط حاضران در همایش جمع خواهد و در نهایت پوستر برتر معرفی خواهد شد.
بخش خدمات همایش: (مقالات، حضور آزاد ، کارگاه ها و…)
هر یک از کاربرانی که به صورت یکی از حالات ذکر شده در همایش شرکت میکنند باید با مراجعه به بخش خدمان پنل کاربری خود، نسبت به انتخاب خدمت مورد نظر و پرداخت هزینه همایش اقدام نمایند. به عبارتی حضور هر فرد در همایش منوط بر طی کردن مراحل ثبت نام، پرداخت هزینه  به صورت آنلاین در بخش خدمات است.
هزینه پرداخت شده جهت ارائه خدمات: پذیرایی، صدور گواهی و دریافت پکیج هدیه میباشد و در صورت عدم پرداخت هزینه تا قبل از همایش، گواهی و سایر موارد فوق به افراد تعلق نخواهد گرفت.
جزئیات لازم در خصوص صدور کارت همایش و همچنین هزینه های ثبت نام متعاقبا اعلام خواهد شد.

نظرات

  1. ارسال نظر

    با سلام و وقت به خیر
    احتراما چند مورد از یافته های آمار اینجانب تغییر کرده است چگونه می توانم در چکیده این تغییرات را اعمال نمایم لطفا راهنمایی فرمایید با تشکر

    پیوند یکتا

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه